Fundacja LEX NOSTRA obejmuje patronatem medialnym Targi China Homelife i Export Expo

W dniach 29-31 maja 2019 roku odbędą się Targi China Homelife i Export Expo, które fundacja LEX NOSTRA otoczyła patronatem medialnym. Wydarzenie, połączone z Kongresem Gospodarczym Europy Centralnej i Wschodniej, ma na celu wsparcie współpracy między krajami azjatyckimi i europejskimi, oraz umożliwienie prezentacji nowych rozwiązań.

Na targach pojawią się przedstawiciele wielu narodów – umacnia to pozycję Polski jako lidera w organizacji spotkań biznesowych w Europie centralnej i wschodniej oraz umożliwia ponad 3000 przedsiębiorców z naszego kraju na zaprezentowanie się przed dużymi inwestorami.

Jeśli i Ciebie interesuje przyszłość polskiej i światowej gospodarki – zachęcamy do zapisów TUTAJ.