Koncert Gloria Polonica

Mu­zyka to naj­lep­sza to­warzyszka dla te­go, kto cier­pi. Jest ochocza i ra­dos­na jak dziec­ko,
og­nista i po­wab­na jak młoda dziew­czy­na, dob­ra i mądra jak sta­ry człowiek, który spędził owoc­nie życie.

– Selma Lagerlöf

Koncert Gloria Polonica_plakat_czerw

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Promocji Mediacji i Edukacji Prawnej LEX NOSTRA jest organizatorem Wielkiego Koncertu Symfonicznego GLORIA POLONICA, realizowanego w ramach narodowych obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert odbędzie się 12 listopada 2018 r. o godz. 19.30 w Kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Warszawie, ul. Przyrynek 2.
Koncert jest realizowany pod zaszczytnym honorowym patronatem Marszałka Seniora Sejmu Rzeczypospolitej Kornela Morawieckiego.
Wydarzenie dofinansowano ze środków fundacji PZU i PGNiG. Dofinansowane ze środków programu wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2022 w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa”.
PARTNER: Fundacja PZU
SPONSOR: PGNiG
PATRONI MEDIALNI: Świat Elit, Do Rzeczy, Gość Niedzielny.
Podczas koncertu Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego zaprezentuje Symfonię h-moll „POLONIA” op. 24 Ignacego Jana Paderewskiego Allegro vivace e molto appasionato Andante con moto Vivace.

Serdecznie zapraszamy!

MACIEJ LISOWSKI