Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku na pomoc potrzebującym opieki prawnej

sejf-bankowyPDZaniepokojeni treścią sprawozdania finansowego Narodowego Banku Polskiego za 2013 rok oraz rozmów zawartych w nagraniach ujawnionych przez tygodnik „Wprost” w ramach słynnej „afery podsłuchowej”, w drugiej połowie czerwca wystosowaliśmy list otwarty do Prezesa NBP prof. Marka Belki.

Zapytaliśmy między innymi o powody pogorszenia wyników finansowych banku centralnego, poprosiliśmy o wyjaśnienie przyczyn poniesionych przez NBP strat, a także o informacje na temat niektórych inwestycji.

Pełną treść listu znajdą Państwo tu: „List otwarty do Prezesa Narodowego Banku Polskiego prof. Marka Belki”

Poniżej natomiast publikujemy skan pisma przesłanego w odpowiedzi na nasz list przez Dyrektora Departamentu Komunikacji i Promocji Narodowego Banku Polskiego, p. Marcina Kaszubę.

POBIERZ PDF

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: