kiersz

Fundacja Lex Nostra od prawie 10 lat walczy z niesprawiedliwością systemu prawnego w Polsce . Za działalność w ramach organizacji nie pobieramy opłaty, naszą misją jest pomoc pokrzywdzonym na terenie Polski – niezależnie od pozycji, narodowości czy prestiżu.

Nasza praca nie byłaby możliwa, gdyby nie Państwa wsparcie, dlatego również i w tym roku prosimy o przekazanie swojego 1% na cele fundacji LEX NOSTRA. Z góry dziękujemy za pomoc i mamy nadzieję, że będziemy mogli jeszcze przez wiele lat nieść pomoc w niejasnych sprawach.