OBRONA POSZKODOWANYCH OBYWATELI PRZEZ POLSKI WYMIAR NIESPRAWIEDLIWOŚCI!

Szam wielokrotnie na włanej osobie oraz jako vice-przewodniczacy Polskiej Ligi Obrony Paraw Człowieka i Obywatela w Gdańsku doświadczyłem na sali ropraw niesprawiedliwości w wykonaniu Sędziów RP i Prokutatorów RP w stosunku do nie znąjacych litery prawa obywateli!
Wiem wiele na ten temat i często poszczegółne sprawy przekazywałem w pismach do Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego a taktże do Prezydenta RP.
W odpowiedziach , są zawsze te same frazesy nie załatwiające sprawy!?
Pondato ja, jako Prezydent nie wygodnej dla WŁADZY organizacji pozrządowej stale mam problemy z POLSKIM WYMIAREM NIESPRAWIEDLIWOŚĆI, który to z poszkodowanego w moim przypadku stara się zrobić…PRZESTĘPCĘ!
Popieram JAKO PREZYDENT www.fundacja-slawpol.eu działania fundacji LEX NOSTRA , ktora ujawnia publicznie nisprawiedliwe działania Sędziów i Prokuratorów RP w celu dokonania zmian w Organach Sądowniczych i Prokuratorskich takich , ktore to obywatelom RP przywróća wiarygodnośc i szacunek dla tych instytucji!
WWW.FUNDACJA-SLAWPOL.EU
PREZYDENT