Prawo nie tylko dla bogatych

Jako były redaktor naczelny Gazety Bankowej i serwisu wGospodarce.pl miałem okazję współpracować z fundacją Lex Nostra przez kilka lat. Fundacja ta udowadnia, że dochodzenie sprawiedliwości w polskich sądach nie koniecznie musi wiązać się z dużymi wydatkami, że są jeszcze prawnicy, którzy wieżą że ich powołaniem jest czynienie sprawiedliwości, anie jedynie zarabianie. Przy okazji fundacja konsekwentnie tropi wszelkie absurdy, nadużycia, oczywiste błędy, które mają miejsce w polskich sądach. Staje w obronie osób, które zostały przez system pokrzywdzone i przedstawione opinii publicznej w taki sposób, że nie mogą się ani same bronić, ani liczyć na pomoc z innej strony niż tylko ze strony fundacji Lex Nostra.