Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną: BZ WBK nr. konta: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224

wpol2

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia nowej odsłony programu „Barykada” Telewizji wPolsce.pl. Gościem redaktora Aleksandra Majewskiego był Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski (drugim rozmówcą był dziennikarz Wojciech Biedroń). Telewizyjna rozmowa dotyczyła m.in. jakości działania wymiaru sprawiedliwości i aparatu urzędniczego, głośnej sprawy niesłusznie skazanego Tomasza Komendy i innych podobnych przykładów pomyłek sądowych. Poniżej całość wywiadu: