Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski gościem i panelistą na Kongresie Chrześcijańskich Przedsiębiorców w Sejmie RP

zdjecie1 zdjecie2

W sobotę 9 grudnia 2017 roku Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski wziął udział w obradach Kongresu Chrześcijańskich Przedsiębiorców w Sejmie RP, organizowanego przez Polską Akademię Biznesu. Dyrektor Maciej Lisowski był panelistą w otwierającej Kongres dyskusji „Jak zmieniać prawo, aby polskie firmy mogły się lepiej i szybciej rozwijać?” Oprócz Macieja Lisowskiego w dyskusji o barierach ograniczających rozwój przedsiębiorstw i propozycjach zmian prawa a tym zakresie brali udział m.in. poseł PiS i analityk gospodarczy Jan Szewczak, wiceprezes Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris mecenas Jerzy Kwaśniewski. 

W trakcie całodziennych obrad cieszącego się dużym zainteresowaniem i wysoką frekwencją Kongresu Fundacja LEX NOSTRA promowała Program Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem i ich Rodzinom, który Fundacja realizuje we współpracy i ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości. 

W publikacji zamieszczamy zdjęcia z Kongresu (na nich m.in. Dyrektor Maciej Lisowski z Prezesem Polskiej Akademii Biznesu i organizatorem sobotniego spotkania Tomaszem Sztrekerem).

zdjecie3 25198606_906730919491398_1047730637_o

pr4 pr3 0001 (1)

0001 Warszaw web optimized