interww

Zachęcamy do zapoznania się z nowym materiałem programu „Interwencja” Telewizji Polsat, dotyczącym bulwersującej sprawy pana Władysława Sitko z Wieliczki, który chcąc pomóc swojej rodzinie (w tym poważnie chorej matce) zdecydował się na sprzedaż mieszkania objętego wcześniej przepisami o bonifikacie, co skutkuje dziś żądaniami Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie odnośnie zwrotu blisko 100 tysięcy złotych. W materiale jako ekspert wypowiada się Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski. Link do programu poniżej: