Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

jedyneczka

Prezentujemy materiał Pierwszego Programu Polskiego Radia, wyemitowany w paśmie „Sygnały dnia”, a dotyczący propozycji Rzecznika Praw Obywatelskich w zakresie nagrywania czynności podpisywania aktów notarialnych. Czy takie działania mogą pomóc ludziom, którzy podpisali niekorzystne umowy notarialne z lichwiarzami, skutkujące wejściem w spiralę zadłużenia i możliwością utraty dorobku życia. W materiale pojawia się wypowiedź Macieja Lisowskiego, Dyrektora Fundacji LEX NOSTRA. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem dźwiękowym, który można znaleźć pod linkiem (czasowy zapis od 14:20 do 18:14):

Na zdjęciu Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski w trakcie nagrania rozmowy w siedzibie Polskiego Radia.