Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną: BZ WBK nr. konta: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224

wro2 wro1

wro3 wro4

wro5 wro6

W przedświąteczny piątek 22 grudnia 2017 roku Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski wziął udział w uroczystym spotkaniu opłatkowym organizowanym przez środowisko i stowarzyszenie Solidarność Walcząca. To ważne wydarzenie, gromadzące dużą grupę działaczy dawnej podziemnej Solidarności Walczącej jak i sympatyków idei głoszonych przez tę organizację, tradycyjnie już odbyło się we Wrocławiu, w Centrum Historii Zajezdnia. Spotkanie było okazją do wielu ważnych i wzruszających rozmów, ciekawej wymiany życzeń i poglądów. Obecni byli lider Solidarności Walczącej, Marszałek Senior Sejmu RP, poseł Kornel Morawiecki, oraz Premier RP Mateusz Morawiecki. Na zdjęciach m.in. Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA w trakcie rozmów z posłem Kornelem Morawieckim i premierem Mateuszem Morawieckim.

Kategorie: Aktualności, Polecamy