Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

fiiilllMiłym akcentem początku 2016 roku jest dla Fundacji LEX NOSTRA korespondencja z ambasady Filipin, którą otrzymaliśmy. List ten, będący podziękowaniem za życzenia świąteczne, podpisała ambasador w Polsce. Bez wątpienia jest to miły prognostyk także w kontekście planów Fundacji na rok 2016, wśród których istotnym punktem jest rozwinięcie współpracy międzynarodowej. Więcej o planach Fundacji na całość 2016 roku już wkrótce, a poniżej prezentujemy list od Pani Ambasador, adresowany do Macieja Lisowskiego, Dyrektora Fundacji LEX NOSTRA:

podziękowania od ambasady

Kategorie: Aktualności, Polecamy