Fundacja LEX NOSTRA realizuje program pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem i ich rodzinom na terenie województwa mazowieckiego!

Szanowni Państwo,

informujemy, że Fundacja LEX NOSTRA realizuje w roku 2017, w ramach współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości, program pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i ich rodzinom.

Pomoc adresowana jest dla osób z terenu województwa mazowieckiego, które uprawdopodobnią, że zostały pokrzywdzone przestępstwem na przestrzeni ostatnich 5 lat.

Fundacja LEX NOSTRA zapewnia tym osobom pomoc prawną, psychologiczną, jak i również pomoc mediatora, oraz w nagłych sytuacjach również inne rodzaje pomocy.

Punkt pomocy, działający w siedzibie Fundacji LEX NOSTRA (Warszawa, ul. Sienna 45 lok. 5) czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00, jak i w sobotę w godzinach od 10.00 do 15.00.

Bliższe informacje w ramach dyżuru telefonicznego pod nr telefonu: 517 704 356,  w poniedziałek – piątek od 8.00 do 20.00, oraz w sobotę od 8.00 do 15.00.

Zapraszamy!

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA