gazeta prawna lipiec nr 14Oświadczenia majątkowe radnych powinny być podane do publicznej wiadomości.

Tymczasem, jak pisze Paweł Pieńkos w dzienniku Gazeta Prawna, „dla prawie połowy gmin dwa i pół miesiąca to za mało, aby zanonimizować oświadczenia lokalnych włodarzy i umieścić je w internecie.”

Na łamach Gazety sprawę komentuje Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA, Maciej Lisowski.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ (.PDF)

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: