Oni wspierają reformę prawa – wyraź poparcie dla Pawła Kukiza i Adama Słomki

Polski system prawny – ze szczególnym wskazaniem na funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości – wymaga poważnej naprawy. Niezbędne są głębokie reformy, a do tego potrzeba ludzi, którzy nie boją się podejmować stanowczych decyzji i konsekwentnie ich realizować.

Jako całkowicie niezależna i apolityczna organizacja nie opowiadamy się żadną opcją polityczną. Nie wspieramy kandydatów w rozmaitych wyborach i nie angażujemy się w polityczne dysputy. Zawsze jednak popieramy inicjatywy i idee, które są nam bliskie ze względu na realizowaną przez Fundację LEX NOSTRA misję.

Jest nam „po drodze” z ludźmi, których wizje odnośnie naprawy systemu prawnego i – przede wszystkim wymiaru sprawiedliwości – są zbieżne z naszymi propozycjami i pomysłami. Dlatego zachęcamy Państwa do wyrażenia w związku z nadciągającymi wyborami prezydenckimi poparcia dla niezależnych kandydatów na urząd Prezydenta Rzeczpospolitej – p. Pawła Kukiza i p. Adama Słomki.

Warto podkreślić, że ordynacja wyborcza dopuszcza możliwość podpisania list wsparcia przez jednego wyborcę dla kilku kandydatów jednocześnie. Jeśli więc jeszcze nie zdecydowali Państwo na kogo będą głosować, albo Państwa wybranym kandydatem nie jest Paweł Kukiz lub Adam Słomka ale wspierają Państwo ideę odpartyjnienia władzy oraz reformy systemu prawnego – gorąco zachęcamy do pobrania i podpisania zamieszczonych poniżej list. Zachęcamy także do poproszenia o podpis rodziny, przyjaciół i współpracowników!

Wypełnione i podpisane listy prosimy przesyłać do naszego biura na adres:

Fundacja LEX NOSTRA
ul. Sienna 45/5

lub bezpośrednio do:

1. Listy poparcia kandydatury Pawła Kukiza

Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pawła Kukiza,
ul. Tysiąclecia 2, 59-300 Lubin

2. Listy poparcia kandydatury Adama Słomki

Komitet Wyborczy Adama Słomki

ul. Mieszka I 15

POBIERZ I WYDRUKUJ LISTĘ POPARCIA ADAMA SŁOMKI (.pdf)

POBIERZ I WYDRUKUJ LISTĘ POPARCIA PAWŁA KUKIZA (.pdf)

Jak wypełnić listę?

Dla każdego wspierającego należy wypełnić wszystkie pola w pojedynczym wierszu tabeli. Trzeba też pamiętać o jego własnoręcznym podpisie. Warto też zadbać o to, by wpisane dane były czytelne, a więc wpisane w miarę starannym, wyraźnym pismem.

Uwaga! W polu „Adres zamieszkania” proszę wpisywać adres meldunkowy – zgodny z podanym w dowodzie osobistym – ponieważ prawdziwość podpisów jest weryfikowana na podstawie bazy numerów PESEL, które powiązane są właśnie z adresami zameldowania.

Wypełnioną listę (nawet, jeśli podpisała ją tylko jedna osoba!) należy przysłać na wskazany powyżej adres w oryginale (nie są dopuszczalne kserokopie, skany itp., ani też wersję wyłącznie „elektroniczne” – np. w postaci pliku .doc).

Maciej Lisowski i Paweł Kukiz 2015