Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

Trwa kolejna interwencja Fundacji LEX NOSTRA – pismo Rzecznika Dyscyplinarnego Prokuratury Generalnej do Prokuratora Apelacyjnego w Warszawie w sprawie postępowania dyscyplinarnego przeciwko prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów Katarzynie Kalinowskiej – Rinas.

pismo-rzecznik-prokuratury-rinas

Do pobrania: pismo w wersji .pdf

Gorąco namawiamy Państwa także do podpisania petycji w tej sprawie:

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: