popopSzanowni Państwo,

w związku z bieżącymi wydarzeniami dotyczącymi reformy prokuratury, przypominamy Państwu wywiad dla telewizji Superstacja, którego w lipcu 2014 roku udzielił Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski. Rozmowa w programie „Raport” dotyczyła właśnie stanu polskiej prokuratury, także w kontekście opracowania, które na ten temat przygotowała Fundacja, jak i wniosków z organizowanej przez Fundację LEX NOSTRA konferencji pt. „Rzecz o prokuraturze – pomiędzy niezależnością a bezkarnością”. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całością zapisu telewizyjnej rozmowy: