Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku

1pp

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego programu do wypełniania PIT do ściągnięcia na komputer lub w wersji on-line.

Zapraszamy także do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji LEX NOSTRA! Uzyskane w ten sposób środki przeznaczymy na cele statutowe Fundacji, a więc przede wszystkim na rzecz efektywnej pomocy dla osób poszkodowanych przez system prawny oraz na inicjatywy mające na celu zwiększenie poziomu wiedzy i świadomości prawnej obywateli.

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

Niniejsza promocja Fundacji LEX NOSTRA nie jest finansowana ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku
Kategorie: Aktualności, Polecamy