Wspomóż Fundację LEX NOSTRA darowizną: BZ WBK nr. konta: 98 1090 1030 0000 0001 1662 5224
Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku na pomoc potrzebującym opieki prawnej

superlogo

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z materiałem dziennikarskim Superstacja.tv, poświęconym kwestii wpływu wykonania drogi w Łomiankach na zdrowie mieszkańców poprzez rodzaj materiałów użytych do stworzenia nawierzchni. W materiale jako ekspert występuje Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski, sygnalizujący kwestię czynności, jakie w celu ochrony zdrowia mieszkańców i poprawy stanu drogi powinny wykonać władze gminy. Kwestia ta dobrze wpisuje się w aktualną tematykę odpowiedzialności samorządu terytorialnego za społeczne skutki realizowanych inwestycji: