Dobro Powraca

Reaching hands

Dobro powraca!

Szanowni Państwo

Nie jest powszechną świadomość, że istnieje prosta możliwość poczynienia oszczędności w związku ze swoim podatkiem dochodowym. Otóż wystarczy w terminie do końca dnia 31 grudnia przekazać darowiznę na rzecz organizacji pożytku publicznego, jaką jest Fundacja LEX NOSTRA, by móc odliczyć tę kwotę od podstawy swojego opodatkowania zmniejszając tym samym kwotę podatku za rok 2016. Zachęcamy do takiego działania!

Aby tego typu darowiznę przekazać na rzecz Fundacji LEX NOSTRA, zajmującej się pomocą dla osób poszkodowanych przez system prawny oraz edukacją prawną obywateli, przelewu należy dokonać na konto:

bzwbklogo98 1090 1030 0000 0001 1662 5224

Tytułem: Darowizna na cele statutowe

Wspomóż Fundację, przekazując nam dowolną dotację. Możesz dokonać wpłaty za pośrednictwem przelewu on-line lub płatności kartą, korzystając z poniższego formularza:

złotych

Serdecznie dziękujemy i życzymy wszelkiej pomyślności w roku 2017!
Fundacja LEX NOSTRA - banner na stronę