Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski społecznym asystentem Posła na Sejm RP Kornela Morawieckiego!

Miło nam poinformować, że Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski objął zaszczytną funkcję społecznego asystenta Posła na Sejm RP Kornela Morawieckiego, lidera Koła Poselskiego Wolni i Solidarni. Maciej Lisowski swoją rolę asystenta postrzega nie tylko w kategoriach reprezentowania i merytorycznego wsparcia posła Morawieckiego, ale także uczestnictwa w posiedzeniach sejmowych komisji, przede wszystkim Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych, monitorowania i aktywnego specjalistycznego wsparcia ustawodawstwa w zakresie pozytywnych zmian w wymiarze sprawiedliwości. O działaniach Macieja Lisowskiego w kontekście prac parlamentarnych i współpracy z posłem Morawieckim będziemy informować na bieżąco. Dziś prezentujemy oficjalną asystencką legitymację Macieja Lisowskiego.