Znów doszło do kolejnego już w tym roku aktu wandalizmu wobec samochodu Dyrektora Fundacji LEX NOSTRA Macieja Lisowskiego. Także tym razem samochód został pomalowany farbą w sposób identyczny jak poprzednio. Obok samochodu znajdowała się wizytówka, którą zamieszczamy poniżej (zakryliśmy dane personalne, numer telefonu itp.). Z opisanej sytuacji nie chcemy wyciągać pochopnych wniosków, gdyż ustalenie sprawcy i okoliczności należy do odpowiednich służb. Zdecydowaliśmy się opublikować tę informację nie ze względu na sam motyw uszkodzenia samochodu, lecz by upublicznić fakt realnych gróźb kierowanych wobec Macieja Lisowskiego.

wersion

wizz wizz2 wizz3 wizz4