Fudacja LEX NOSTRA OPP - przekaż 1% podatku na pomoc potrzebującym opieki prawnej

gabrielj

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że do grona osób wspierających działania Fundacji LEX NOSTRA dołączył wieloletni parlamentarzysta, legendarny działacz opozycji demokratycznej, polityk niepodległościowy Gabriel Janowski. Poniżej zamieszczamy film, w którym Gabriel Janowski wyraża swoją opinię o naszej pracy i zachęca do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji LEX NOSTRA.

Niniejsza promocja Fundacji LEX NOSTRA nie jest finansowana ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku.

Kategorie: Aktualności