Warszawskie-Targi-Humanitarne

Miło nam poinformować, że Miasteczko Humanitarne wraz z naszą fundacją LEX NOSTRA, w tym roku bierze udział w warszawskich targach PTAK EXPO.

To doskonała okazja by poznać ludzi zaangażowanych na co dzień w pomoc humanitarną i organizacje prowadzące akcje pomocowe na całym świecie. Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat zarówno Miasteczka Humanitarnego, jak i całego wydarzenia, które odbędzie się w 11-13 czerwca 2019 roku zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami zamieszczonymi w tym pliku.

Kategorie: Aktualności