archive

Wspólne działania Fundacji LEX NOSTRA i Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów – Ruch Kontroli Władzy przynoszą kolejne pozytywne efekty. Tym razem otrzymaliśmy odpowiedź z Archiwum Państwowego, którą prezentujemy, odnośnie naszej wspólnej interwencji w sprawie prawidłowości aktu wyborczego, której szczegóły przypominamy w tekście poniżej. Możemy być więc pewni, że w związku z prawdopodobnymi dalszymi czynnościami nad badaniem przejrzystości wyborów samorządowych z 2014 roku i wyborów parlamentarnych z roku 2015, karty wyborcze i dokumentacja wyborcza nie ulegną zniszczeniu.

img7 img9

Kategorie: Interwencje, Polecamy