Psycholog Fundacji LEX NOSTRA, Dagmara Maria Boruc, uczestnikiem III. edycji Ogólnopolskiego Kongresu Psychologów i Psychoterapeutów Dzieci i Dorosłych nt. „SEKSUALNOŚĆ JAKO WYZWANIE DLA WSPÓŁCZESNEJ PRAKTYKI PSYCHOLOGICZNEJ”

fott7 fott8

W dniu 1 grudnia 2017 roku w Warszawie  psycholog Fundacji LEX NOSTRA, Dagmara Maria Boruc,  uczestniczyła w III. edycji Ogólnopolskiego Kongresu Psychologów i Psychoterapeutów Dzieci i Dorosłych nt. „SEKSUALNOŚĆ JAKO WYZWANIE DLA WSPÓŁCZESNEJ PRAKTYKI PSYCHOLOGICZNEJ”. Było to jedno z kluczowych i najważniejszych wydarzeń naukowych w ostatnim czasie.

Prelegentami Kongresu byli między innymi: dr hab. Zbigniew Lew-Starowicz, psychiatra i psychoterapeuta, ekspert z zakresu seksuologii i konsultant krajowy w tej dziedzinie, profesor nauk medycznych; dr hab. Maria Beisert- psycholog i seksuolog kliniczny, prawnik, superwizor PTS – pracownik naukowy Instytutu Psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, kierownik Zakładu Seksuologii Społecznej i Klinicznej, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, biegły sądowy; dr Robert Kowalczyk- psycholog, specjalista seksuolog kliniczny, psychoterapeuta, kierownik Zakładu Seksuologii Wydziału Psychologii i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Rady Naukowej (MSM) Krajowego Centrum ds. AIDS; Katarzyna Miller, psycholog, psychoterapeutka, felietonistka, nauczyciel akademicki; dr Izabela Fornalik, dr n. hum., pedagożka specjalna i edukatorka seksualna, psychoterapeutka CBT w procesie certyfikacji, członkini Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Kongres został skierowany do specjalistów pracujących z dorosłymi, z dziećmi i młodzieżą. Niniejsze wydarzenie dało niepowtarzalną okazję do skonsultowania problemów diagnostycznych i metodyki prowadzenia terapii.

Na zdjęciach obrazujących wydarzenie reprezentantka Fundacji LEX NOSTRA, psycholog Dagmara Maria Boruc, z profesor Marią Beisert, dr Robertem Kowalczykiem, psychologiem Katarzyną Miller.

sebata