Społeczny Komitet Obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” oraz Fundacja LEX NOSTRA mają zaszczyt zaprosić Państwa na obchody uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 1 marca, które odbędą się w Warszawie w dniu 27 lutego 2016 r. o godzinie 12.00, pod Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie – u zbiegu ulic Muranowskiej i gen. Andersa.

Patronat Narodowy nad obchodami objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Page1

Page2

Twórca i dyrektor Fundacji LEX NOSTRA. Dziennikarz, publicysta, przedsiębiorca i społecznik.
Strona internetowa: MaciejLisowski.pl

Więcej o autorze: