palac211 listopada 2015 roku Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski wziął udział, na zaproszenie Kancelarii Prezydenta RP, w spotkaniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy z korpusem dyplomatycznym i gośćmi. Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim i stanowiła jeden z punktów oficjalnych obchodów Świąta Niepodległości organizowanych przez Kancelarię Prezydenta. Na zdjęciu poniżej: Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski i doradca Prezydenta RP Andrzeja Dudy, profesor Andrzej Zybertowicz (odpowiadający także za tematykę służb specjalnych w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego), w trakcie spotkania w Pałacu Prezydenckim.

WP_20151111_15_12_18_Pro

Kategorie: Aktualności, Polecamy